Strona główna » Regulamin

Regulamin

Regulamin sklepu

REGULAMIN

 

1.         Internetowy sklep z muzyką UNDER THE SIGN OF GARAZEL PRODUCTIONS jest prowadzony przez firmę UNDER THE SIGN OF GARAZEL PRODUCTIONS, ul. Miłkowskiego 21/20, 30-349 Kraków, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, REGON 356557310, NIP 6782165958 i działa w sieci Internet pod adresem http://utsogp.pl/.

 

2.         Przedmiotem działalności sklepu UNDER THE SIGN OF GARAZEL PRODUCTIONS jest sprzedaż produktów za pośrednictwem strony internetowej http://utsogp.pl/, z wykorzystaniem środków komunikowania się na odległość.

 

3.         Sklep przyjmuje zamówienia za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie internetowej http://utsogp.pl/ w ten sposób, że Klient po wybraniu odpowiedniego dla siebie produktu i kliknięciu na jego cenę dodaje go do tzw."koszyka", a następnie po kliknięciu przycisku "zamów" przenoszony jest automatycznie do formularza zamówienia.

 

4.         Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mailem potwierdzenie przyjęcia zamówienia. W potwierdzeniu umieszczany jest wykaz produktów zamówionych przez Klienta, ich ceny jednostkowe, cena łączna, koszt przesyłki, numer rachunku bankowego  na który należy dokonać płatności, a także sposób przybliżony czas dostawy.

 

5.         W przypadku wydłużenia się przewidywanego czasu realizacji Klient niezwłocznie zostanie o tym poinformowany i podejmie decyzję, co do dalszego postępowania (np. wydłużenie czasu oczekiwania, rezygnacja z zamówienia).

 

6.         Dla różnych produktów istnieją różne terminy realizacji zamówienia. Terminem realizacji zamówienia jest czas upływający od chwili złożenia zamówienia do chwili wysłania produktu przez sklep. Czas realizacji jest określony dla każdego produktu indywidualnie i podany jest na stronie wraz z jego ceną. Terminy realizacji zamówień w sklepie UNDER THE SIGN OF GARAZEL PRODUCTIONS liczone są w dniach roboczych i kształtują się w sposób następujący:

a.    1- 7 dni roboczych - realizowane są zamówienia na produkty znajdujące się w magazynie sklepu.
Termin realizacji podany przy każdym produkcie, jest wiążący w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo niezrealizowania zamówienia z przyczyn niezależnych, jak m.in. brak produktu u producenta (wyczerpany nakład).

 

7.         Zamówione produkty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Termin otrzymania przesyłki = termin realizacji zamówienia + czas dostawy przez Pocztę Polską.

 

8.         Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Do wartości zamówionych produktów doliczany jest koszt wysyłki. Cena podana przy każdym produkcie, jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w jego ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu, a także przeprowadzania akcji promocyjnych na stronach sklepu.
 
9.         Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione produkty:

a.    przelew bankowy - w przypadku zamówienia płatnego przelewem na konto bankowe opłatę należy uiścić w całości w ciągu 14 dni od momentu przyjęcia przez sklep zamówienia. Po upływie tego terminu nieopłacone zamówienie zostaje anulowane. W momencie gdy zamówienie zostanie opłacone po jego anulowaniu, zwrot środków pieniężnych zostanie pomniejszone o koszty przelewu.

 

10.      Na życzenie Klienta wystawiana jest faktura VAT.

 

11.      W przypadku, gdy po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fabryczne powinien niezwłocznie poinformować sklep e-mailem na adres utsogp@gmail.com. Szczegóły postępowania reklamacyjnego określa Procedura rozpatrywania reklamacji stanowiąca integralną cześć tego Regulaminu. Towar zostanie wymieniony na wolny od wad najszybciej jak będzie to możliwe. W przypadku braku możliwości wymiany towaru (np. wyczerpany nakład) sklep zaproponuje w zamian inny towar lub zwróci Klientowi równowartość ceny wadliwego towaru.

 

12.      W przypadku gdy klient nie odbierze przesyłki wysłanej zgodnie ze złożonym zamówieniem, sklep UNDER THE SIGN OF GARAZEL PRODUCTIONS zastrzega do naliczenia przed ponowną wysyłką potrójnej stawki kosztu przesyłki (koszt nadania przesyłki + koszt zwrotu przesyłki + koszt ponownej wysyłki ).

 

13.      Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Klient może zrezygnować z produktu kupionego w sklepie UNDER THE SIGN OF GARAZEL w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki, bez podania przyczyn rezygnacji. Rezygnacja możliwa jest tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, kopiowany ani w żaden inny sposób naruszony. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunieciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania. Sklep gwarantuje zwrot ceny równej cenie produktu.

 

14.      Szczegółowy tryb postępowania w przedmiocie odstąpienia Klienta od umowy opisuje Procedura odstąpienia od umowy będąca integralną częścią tego Regulaminu.

 

15.      Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a sklepem UNDER THE SIGN OF GARAZEL PRODUCTIONS z siedzibą w Krakowie przy ulicy Miłkowskiego 21/20.

 

16.      Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką faktury VAT, paragonu lub specyfikacji zamówienia.

 

17.      Umowa zawierana na podstawie przepisów prawa polskiego. Umowa zawierana jest w języku polskim.

 

18.      W sprawach rozstrzygania sporów mogących powstać na tle tej umowy właściwy jest sąd wskazany w przepisach Kodeksu Postępowania Cywilnego.

 

19.      Niniejszy regulamin zakupów obowiązuje wyłącznie klientów indywidualnych dokonujących zakupów detalicznych.

 

20.      Regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas.


 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu